מערכת דיוור sms המומלצת ביותר ב 2023

תאריך:
עודכן לאחרונה:

בואו לגלות כיצד להגדיל את שיעור ההמרות באתר באמצעות מערכת דיוור מומלצת

לשתף זה לאהוב
מערכת דיוור sms המומלצת ביותר ב 2023
להצעת מחיר
הטופס נשלח בהצלחה.
נחזור אליך בתוך 24-48 שעות.
שגיאה! בדוק את הטופס שוב

בשנת 2023 יש הרבה דרכים בהן אנחנו יכולים לעשות שימוש בשביל לשווק ולפרסם את העסק שלנו. אם אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו באופן ישיר ללקוחות כדאי לנו לעשות זאת באמצעות דיוור על ידי SMS. מערכת דיוור SMS שהיא הכי מומלצת וטובה כיום בשוק הישראלי היא מערכת: Flashy . למערכת זו יש הרבה מאוד יתרונות והיא מאוד מתקדמת מבחינת אפשרויות הניהול והממשק שהיא מציעה למנהלי שיווק בעסקים.

לאיזה עסקים שיווק באמצעות מערכת דיוור SMS יכול להתאים?

עסקים משתמשים במערכת דיוור SMS

עסקים ששיווק באמצעות דיוור ישיר של שליחת הודעות SMS יכול להתאים להם הם למעשה כל סוגי העסקים שיש בשוק מחברות הייטק, חנות ירקות או חנות בגדים. אם יש לנו עסק שחשוב לשמור בו על קשר ישיר על הלקוחות כמו למשל מסעדה או בית קפה – כדאי לנו לבחור לשווק את העסק שלנו באופן זה. למה? כי דרך שיווק זו היא קלה לתפעול, זמינה, נגישה ונוחה והשימוש בה יכול לאפשר לנו ליצור קשר ולשמור על קשר רציף וישיר עם כל סוגי הלקוחות שלנו.

איך מערכת לשיווק באמצעות SMS יכולה לסייע לנו לפרסם את העסק שלנו?

מערכת לשיווק באמצעות SMS יכולה לסייע לנו לפרסם את העסק שלנו באופן יעיל המספר מישורים שונים. כאשר אנחנו מפרסמים באמצעות מערכת זו אנחנו יכולים להפעיל מערכת ניטור אחרי קשרי הלקוחות שלנו.

אנחנו יכולים אפילו לשלוח הודעות שונות ללקוחות שונים. כל החברות הגדולות במשק עושות שימוש במערכות דיוור מסוג זה החל ממסעדות מובילות, קופות חולים, בנקים ואפילו חברת החשמל.

על דרכים יצירתיות לשיווק העסק שלנו – האם מערכת דיוור היא רלוונטית ב-2023?

דרכים יצירתיות לשימוש במערכת דיוור של הודעות

אם אנחנו מחפשים דרכים יצירתיות לשיווק העסק שלנו אנחנו לא צריכים ללכת רחוק או לשבור את הראש. מערכת דיוור SMS רלוונטית יותר מתמיד בשנת 2023 וגם בעתיד הנראה לאופק של עוד חמש או עשר שנים קדימה.

בשנים האחרונות הפלאפון שלנו הפך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים של רוב האנשים בארץ. אם אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו לכמה שיותר אנשים באופן שיהיה נגיש וחלק מחיי היומיום שלהם – שיווק באמצעות הודעות טקסט הוא השיווק הנכון ביותר עבורנו.

למה חשוב לשים לב בעת שימוש במערכת דיוור מבחינה חוקית?

מבחינה חוקית יש מספר דגשים שחשוב לשים לב אליהם כאשר אנחנו שימוש במערכת דיוור לשם שיווק העסק שלנו. הדברים שחשוב לשים לב אליהם הם:
1. שאנחנו מציינים שההודעה היא כלי שיווקי לעסק שלנו (לפי החוק להגנת הלקוח).
2. אנחנו מאפשרים למי שמקבל את ההודעה להסיר את עצמו מקבלת ההודעות שלנו (לפי חוק הודעות הספאם).

אם נקפיד לא לעבור על חוקים אלו, יוכל להיות לנו קל יותר מבחינה משפטית לקדם ולפרסם את העסק שלנו על ידי הודעות טקסט. כאשר אחנו משווקים את העסק שלנו חשוב שנשמור על שקיפות מול הלקוחות שלנו ונדע לשפר כל הזמן את אופן המלל של הטקסט שלנו.

איך שיווק על ידי מערכת דיוור יכולה לקדם את העסק שלכם?

שיווק על ידי מערכת דיוור SMS יכולה לקדם את העסק שלנו – כי פשוט לעשות בה שימוש לאורך זמן, תוך הכנסה של שינויים והתאמות ספציפיים לפי הצרכים שלנו. כך למשל אנחנו יכולים לבחור לשלוח ללקוחות שלנו באופן אישי ברכה ליום הולדת עם הנחה מיוחדת. אנחנו יכולים לרגל חגים ומועדים שמחים לשלוח לכל לקוח ברכת חג שמח והנחה שאנחנו נותנים לו לחג. באופן שונה, אנחנו יכולים לשלוח ללקוחות שלנו סקר שביעות רצון, אחרי כל חווית שירות או קנייה שהם קיבלו מאתנו.

בסופו של דבר, דווקא בעולם בו אנחנו חיים של הרשתות החברתיות, חשוב שנדע לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות שלנו. באמצעות דיוור על ידי הודעות טקסט יכול להיות לנו קל יותר לשמור על קשר קרוב עם קהל הלקוחות שלנו. קשר זה יכול לאפשר לנו לבצע בקרת נזקים במקרים של חוסר שביעות רצון של הלקוח באופן מידי – כך שיכול להיות לנו קל יותר להגיב בזמן אמת לתגובות הלקוח באופן ישיר ומידי. שיווק באמצעות דיוור אמנם קיים כבר שנים רבות – אך סוס מנצח לא כדאי להחליף!

מערכת דיוור sms המומלצת ביותר ב 2023

שי כהן, בן 32, נשוי + 2. מנכ"ל ובעלים של חברת SFB Digital Marketing Ltd

מידע נוסף בנושא
לכל המאמרים