יתרונות ואפשרויות הפרסום

פרסום ביוטיוב

יוטיוב היא פלטפורמת הוידאו הגדולה בעולם. ככזאת, היא מארחת סרטונים שונים באורכים שונים, ובאיכויות משתנות. הפרסום ביוטיוב מאפשר לעסקים להגיע אל קהל יעד שנמצא במיינדסט של צפיה בוידאו, קשוב לכך, ויכול לקבל מצפיה בוידאו ערך מוסף אמיתי.

פרסום ביוטיוב
גרינמיקס לוגו
בניית אתר לחברת תרגומים
פרסום בגוגל לארצות הברית
קידום אורגני לאתרים
פרסום בגוגל לתמרה צמחי מרפא
פרסום ממומן לגלידריות
פרסום ממומן לעמותת ונטעת
פרסום בגוגל לאתר המכולה
פרסום ממומן לחברת אקספרט
לוגו עיר המנעולים
פרסום בגוגל לרשת עגליס מוצרי תינוקות
פרסום ממומן לחברת רואה חשבון
פרסום בגוגל לפולק כלי עבודה
פרסום בגוגל לחברת הלוואות
פרסום לחברת ניקלס B2B
פרסום ממומן גוגל ופייסבוק למותג הבית של עידה
פרסום ממומן לבית ספר לנהיגה כרמל תחבורה
קידום אתרים אורגני ופרסום בגוגל למנעולן
פרסום בגוגל לבוקא בוקס
קידום אתרים אורגני בגוגל לסלולארי לי
פרסום בגוגל לחברת מצברים
פרסום גלובלי לסנדפאל ערכה לבניית ארמונות בחול
פרסום בארצות הברית לחברת תכשיטי כסף
buyenov
יתרונות

מה מקבלים לקוחותינו בפרסום ביוטיוב?

תוכנית שיווק המבוססת על מחקר של העסק והנישה שלך

ההתנהלות היא מולי בלבד – זה שמנהל את הקמפיין

דוחות חודשיים ושבועיים מפורטים אך פשוטים להבנה

דאשבורד לייב לצפייה בנתוני הקמפיינים

ניסיון וידע רב בניהול קמפיינים רווחיים

זמינות, יחס אישי חם ותודעת שירות גבוהה

החזר השקעה חיובי

הטמעת מעקבים באנליטיקס ברמה גבוהה ומדוייקת

אופטימיזציה ברמה היומית של מסעות הפרסום

מומחה גוגל אדס בכלל הפלטפורמות

חץ שמאלה
חץ ימינה
10+
שווקים בעולם
2.4m+
מכירות אונליין
8+
שנות ניסיון
50m+
תקציבי פרסום במדיה

מוכנים לקחת את הפרסום שלכם לשלב הבא?

צרו קשר

עסקים שמעוניינים לשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלהם ברשת, ולהגיע אל קהלי יעד חדשים וממוקדים, יכולים לעשות שימוש במגוון רחב של ערוצי פרסום דיגיטליים. אחד מן הערוצים המשמעותיים והאפקטיביים ביותר שיכול לאפשר לאותם עסקים חשיפה איכותית הוא הפרסום ביוטיוב, הפרסום מתבצע מתוך מערכת הפרסום של גוגל.

מהם היתרונות שמספק הפרסום ביוטיוב למפרסמים?

הפרסום ביוטיוב הוא בעל יתרונות רבים ומגוונים עבור בתי עסק שבוחרים בערוץ הזה כערוץ שיווק משמעותי ומרכזי:

יתרון מספר 1: וידאו משדר סמכות

על מנת לייצר וידאו איכותי, לא די בכתיבה של כמה שורות תוכן. וידאו איכותי מצריך מעורבות של אנשי מקצוע רבים: תסריטאים וצלמים, אנשי סאונד ותפאורה, מלבישים, שחקנים, עורכים ועוד ועוד. הפקה כזאת היא לרוב יקרה מערוצי פרסום אלטרנטיביים, ולכן גם משדרת סמכות. כאשר גולש נתקל בסרטון איכותי של מותג ברשת, הוא נתפס בעיניו כמותג שהוא אוטוריטה בתחומו, שיש לו את התקציב, הזמן והמשאבים הפנויים על מנת לייצר את הוידאו האיכותי הזה.

יתרון מספר 2: הפרסום ביוטיוב מאפשר להעביר מסרים שלא ניתן להעבירם בדרך אחרת

אחד היתרונות הבולטים ביותר של פרסום באמצעות וידאו הוא היכולת להגיע אל קהל היעד עם תוכן ברור, מוסבר, ומודגם, במאמץ קטן מאוד. אם, לדוגמה, אתם מעוניינים לשווק מוצר דיגיטלי כלשהו, להדגים את אופן הפעולה שלו, או להסביר כיצד ניתן לתפעל תקלות שונות במוצר, וידאו הוא פורמט איכותי הרבה יותר מטקסט, שכן הוא מאפשר לגולשים להתרשם באופן חזותי מן הפעילות של המוצר או השירות. פעולות כמו הרכבה של רהיט, חיבור מכשיר חשמלי חדש ופעולות רבות נוספות, הן פעולות שקל הרבה יותר להסביר באמצעי כמו וידאו.

יתרון מספר 3: וידאו משפר את המעורבות של קהל הלקוחות הפוטנציאלי

פרסום ממומן ביוטיוב משפר באופן ניכר את המדדים השונים שמצביעים על רמת המעורבות של קהל היעד והקשר שלו עם אסטרטגיית התוכן של המותג. בתוך כך, וידאו מקטין שיעורי נטישה, מגדיל את משך השהיה באתר, מגדיל את מספר הצפיות בעמודים שונים באתר, משפר המרות, מעודד גולשים להשאיר פרטים ולהתקשר מול המותג ועוד. ככל שקהל היעד מעורב יותר, כך הוא גם נוטה יותר לשתף, לתייג, להגיב, להצטרף לדף האוהדים של המותג, ולמעשה, לבצע פעילות שגם אם אין לה תרומה ישירה לשורת הרווח של המותג, היא בהחלט יכולה להיות פעילות מסייעת בהפצה של תכנים שונים ובהגברת המודעות למותג.

יתרון מספר 4: הפרסום ביוטיוב מאפשר לקהל היעד להישאר פסיבי

בואו נודה על האמת: כצרכנים, אנחנו מוצפים במסרים שיווקיים מכל עבר. היכולת בפועל להקדיש את הקשב הנדרש לכל מסר המועבר אלינו באמצעות באנרים, מיילים, מודעות פרסומיות, דפי נחיתה אליהם אנחנו מגיעים ועוד – היא מוגבלת ביותר. מבין כלל הערוצים שבהם מסופקים לנו, הצרכנים, מסרים כאלו, אפשר למצוא כאלו שדורשים קשב רב, כמו קריאה של מאמרים ארוכים ומורכבים, וגם כאלו שמאפשרים לצרכנים להישאר פסיביים יחסית.

פרסום ממומן ביוטיוב מאפשר לעסקים להגיע אל קהל הלקוחות שלהם גם כאשר לקהל היעד אין את היכולת או הרצון להשקיע משאבים רבים בעיבוד של התוכן השיווקי. מדובר ביתרון משמעותי, שכן הוא מאפשרת הגדלה משמעותית של קהל היעד אליו אמורים להיות מיועדים המסרים.

סוגי מודעות שניתן לייצר בפלטפורמת הפרסום של יוטיוב

יוטיוב מספקת למפרסמים דרכים שונות להגיע אל קהל היעד שלהם באמצעות מודעות שיווקיות. על מנת לפרסם מוצרים או שירותים, יכולים מפרסמים לעשות שימוש בשיטות הפרסום הבאות:

מודעות וידאו הניתנות לדילוג – מדובר במודעות שמאפשרות לגולש לדלג עליהן לאחר 5 שניות מרגע תחילת ההקרנה שלהן. מודעות אלו אמנם לא מבטיחות חשיפה מלאה של גולשים למותג, אך נחשבות זולות יותר, ונתפסות כפחות טורדניות.

מודעות וידאו אשר לא ניתנות לדילוג – כאן מדובר במודעות שהגולש חייב להשלים את הצפיה בהן על מנת לעבור לוידאו הבא. הן אמנם מבטיחות את הצפיה אך באותה מידה נחשבות לטורדניות לפעמים, ועלולות לעצבן את קהל היעד.

מודעות באמפר – אלו מודעות שאינן ניתנות לדילוג, אך באורך של 6 שניות. הן משלבות בין היכולת להגיע בודאות אל קהל היעד, והצורך שלא להיות פולשניות וטורדניות מידי. כדי לייצר מודעות כאלו נדרש כישרון רב, ויכולת הפקה מצוינת, שכן המפרסם נדרש לדחוס את המסר השיווקי והצעת הערך בשש שניות או פחות. ניתן אף לייצר סיפור בהמשכים באמצעות מודעות הבמפר וכך להציג לגולש את הסיפור על המותג/המוצר באמצעות 3 סרטונים שונים.

מודעות שכבת על – כאן מדובר במודעות המוצגות על גבי שטחים המיועדים לכך בפלטפורמה, ויכולות לכסות עד 20% משטח השימוש ל הגולש.

כמה עולה לפרסם ביוטיוב?

מחירי הפרסום ביוטיוב משתנים בהתאם לפרמטרים שונים ומגוונים, ולכן ניתן כאן הערכה גסה בלבד. כדי להגיע אל המחירים המדויקים, כמובן, צריכים לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים הרלוונטיים.

פרסום רחב היקף עם חשיפה לכמליון וחצי גולשים ביום למשך 24 שעות תעלה כ – 40,000 ₪.
פרסום באמצעות סרטוני קדם לסרטונים השוטפים – במידה והגולש לא לחץ על כפתור הדילוג – המחיר נע בין 8 אגורות לצפיה לכ 15 אגורות לצפיה.

פרסום באמצעות באנרים מתייחס לפרמטרים רבים ולנתוני ההקלקות של הגולשים.

טבלה לדוגמא של עלויות פרסום ביוטיוב והתפוצה המשוערת

עלות מדיה משוערת תפוצה ייחודית משוערת עלות לצפייה משוערת
₪500 17,000 ₪0.12
₪2,500 83,000 ₪0.12
₪5,000 157,000 ₪0.12
₪10,000 290,000 ₪0.12

מוכנים לקחת את הפרסום שלכם לשלב הבא?

צרו קשר

לסיכום

יוטיוב היא פלטפורמה נהדרת שיכולה לשמש בעלי עסקים בהגדלת החשיפה של המותג לקהלי יעד שונים. היא מאפשרת לעסקים להצטייר כמקור סמכות בנישה שבה הם פועלים, להדגים את אופן הפעולה של מוצר או שירות שהם מספקים, לרתום את קהל היעד ולהגביר את המעורבות שלו, וכן לאפשר צריכה פסיבית יחסית של תוכן שיווקי, על ידי קהל היעד.

הטופס נשלח בהצלחה.
נחזור אליך בתוך 24-48 שעות.
שגיאה! בדוק את הטופס שוב
להצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הלקוחות שלי מספרים שכבר בשיחת הטלפון הראשונה שלנו הם הבינו ש SFB זה הדבר הנכון לעסק שלהם.