החברות המובילות לאחסון אתרי וורדפרס המומלצות ב- 2023

תאריך:
עודכן לאחרונה:

אם בחרתם לאחרונה להקים אתר על גבי פלטפורמת בניית האתרים וורדפרס, אתם אולי עסוקים עכשיו בשאלה עם איזה אחסון כדאי לעבוד

לשתף זה לאהוב
החברות המובילות לאחסון אתרי וורדפרס המומלצות ב- 2023
להצעת מחיר
הטופס נשלח בהצלחה.
נחזור אליך בתוך 24-48 שעות.
שגיאה! בדוק את הטופס שוב

לחברת האחסון שמספקת לכם את היכולת להתקין את מערכת הניהול של וורדפרס, וכן גם תכונות חשובות נוספות שעוד נגיע אליהן, יש השפעה גדולה מאוד על הרבה מאוד היבטים בניהול האתר. יתרה מכך, גם אם אתם לא מצליחים לראות זאת עכשיו, לבחירה בחברת אחסון אתרי וורדפרס מומלץ יש השפעה על ניהול העסק עצמו, ולא רק על היבטים טכניים בהתקנה או בקונפיגורציה מסוימת של תצורת הפעולה של האתר עצמו.

אז לפני שנסקור ארבע מן החברות המובילות בשירותי האחסון של אתרי וורדפרס, בואו ננסה להבין ראשית, אילו היבטים חשובים בתהליך בחירה של חברת אחסון.

היבט ראשון: המחיר

אין מה לעשות. בסופו של יום, אתם מנהלים עסק, ואם לא מדובר באתר אינטרנט בודד שאתם מתפעלים באופן שוטף, אלא על קבוצת אתרים, המחיר משחק כאן תפקיד. כל עסק מנסה לצד הגדלת ההכנסות שלו בצורה אפקטיבית גם לצמצם בצד ההוצאות, ולכן מחיר הוא פקטור בהחלט חשוב בבחירה של שירות אחסון וורדפרס לאתר.

היבט שני: אבטחה

הדבר האחרון שהייתם רוצים שיקרה לאתר שלכם וללקוחות המגיעים אליכם לאתר, הוא חוויה של פריצת האתר על ידי האקרים, אקטיביסטים, פושעים או כל גורם זדוני אחר. המוניטין שלכם במקרה כזה יכול לרדת לטמיון כהרף עין, וכל העבודה הקשה שהשקעתם במשך שנים תתבטל כלא הייתה. יתרה מכך, מהר מאוד תרגישו בהשפעות נלוות, כמו ירידה בדירוגים האורגניים של האתר, לקוחות שמביעים חשש למסור את פרטי האשראי שלהם ועוד.

היבט שלישי: זמינות

דמיינו לעצמכם שאתם משיקים מבצע היכרות חדש עם המותג שלכם ומגלים שבזמן שהקמפיינים בגוגל רועמים, האתר עצמו מושבת ולא זמין בשל תקלה באחסון. מביך, נכון? זאת הסיבה שחשוב יהיה לקחת בחשבון גם את זמינות האתר בתהליך בחירת האחסון שלכם.

אחריות ושירות לקוחות של חברת האחסון

עדיף, כמובן, שדברים לא ישתבשו לעולם והכל יעבוד באופן חלק ומהיר. המציאות, מה לעשות, עובדת אחרת, ומעת לעת, בכל חברת אחסון וורדפרס שבה תבחרו, תחוו גם תקלות. זאת בדיוק שעת המבחן של חברות האחסון, ואולי הקריטריון שיקבע האם תישארו לקוחות מרוצים גם לאחר סיום הטיפול בתקלה.

אחרי שהכרנו כמה וכמה קריטריונים לבחירת שירות אחסון אתרי וורדפרס מומלץ, בואו נפנה להכיר ארבע חברות מובילות שמציעות חבילות אחסון וורדפרס שונות:

חברת האחסון קלאודוויז – Cloudways

נעשה כאן ספוילר קטן: נכון למועד כתיבת שורות אלה, קלאודוויז היא חברת האחסון הטובה ביותר לניהול ואחסון אתרים וורדפרס (וגם אתר זה ושאר הנכסים הדיגיטליים שלי מאוחסנים אצלם). קלאודוויז עובדת בתצורה של אחסון ענן – וזה אומר שבניגוד לחברות שמציעות לכם לשכור שרת ייעודי לצורך אחסון האתר שלכם, בקלאודוויז אתם מקבלים שירותי אחסון אתרים וורדפרס שיכולים להיות פרוסים על מספר שרתים. התצורה הזאת מבטיחה לכם גמישות, יעילות, התאמה משתנה לצרכים שלכם, ומחיר זול באופן משמעותי מיתר אחסוני השרתים בשוק.

ניתן כמו כן לבחור את מיקום השרת בשביל ביצועים טובים יותר עבור קהל היעד שלכם, כך שלמשל אם האתר שלכם מכוון ללקוחות בארצות הברית ניתן לבחור מבין מגוון שרתים מהמדינות המוצעות שם בעת פתיחת השרת.

הגמישות הגבוהה שיש לקלאודוויז היא שניתן להקטין או להגדיל את השרת בכל זמן שתרצו בהתאם לתעבורה שלכם/לצרכים שלכם.

בנוסף, קלאודוויז מספקת שירות ברמה אחרת, בכל הקשור לטיפול בתקלות, ולזמינות של הצוות המקצועי עבורכם. ישנו צ'אט זמין 24/7 בו עולה תוך מס' דקות בלבד נציג טכני מיומן שיכול לטפל ולעזור לכם בכל שאלה או בעיה שעולה.

להנחה של 25% ל 3 חודשים ראשונים בקלאודוויז

חברת האחסון יופרס – Upress

אם אתם מעוניינים לקבל שירות מקצועי מישראלים, לפנות לשירותי התמיכה בעברית, ולקבל מענה איכותי בעברית, יופרס היא כנראה החברה שתתאים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. עם ממשק ניהול ייעודי ונוח מאוד, מהירות טעינה מצויינת של האתרים השונים המנוהלים בה, ושירותי התקנה בקליק של מערכת ניהול האתר, אתם יכולים לייצר עבורכם יתרון יחסי על פני המתחרים. יופרס מציעה חבילות אחסון שונות, תעודת SSL חינמית, ופתרונות אחסון שמתאימות במיוחד למקדמי אתרים.

בשנים האחרונות חוותה יופרס פריצה משמעותית לתשתית שלה, שנסמכה על ניצול חולשת אבטחת מידע. חלק מן הלקוחות היו פחות שבעי רצון מן הטיפול של החברה במקרה הזה, בעוד שלקוחות אחרים הבינו בעקבות הפריצה הזאת שכאשר התקיפה היא ממוקדת, זה יכול לקרות לטובים ביותר.

לחברת אחסון יופרס הישראלית

חברת סייטגראונד – SiteGround

סייטגראונד היא חברת אחסון שרתי וורדפרס שמתאימה במיוחד למי שלא נדרש עבורו צרכים מורכבים מידי. היא מציעה חבילות אחסון בסיסיות, ומציעה לכם לבחור את המיקום שבו ינוהלו שרתי האחסון שלכם. סייטגראונד תציע לכם אחסון של האתר על גבי אחסון שיתופי, אחסון האתר על פני שרת ייעודי, וכן אחסון האתר על גבי שרת וירטואלי. מעבר לכך, השירותים הבסיסים שמספקות כל החברות כלולים גם כאן, עם חיבור למייל של הדומיין, ממשק ניהול, חבילות שונות של תעבורת נתונים ועוד.

לחברת אחסון SiteGround

חברת ניימצ'יפ – Namecheap

אם תבחנו את ציוני הביקורות על שירות האחסון של ניימצ'יפ, תתרשמו ודאי שמדובר בשירות לא מאוד איכותי. כמו יתר חברות האחסון לאתרי וורדפרס, מספקת ניימצ'יפ את האפשרות לרכוש שרת ייעודי, שרת וירטואלי או שרת אחסון שיתופי (שפחות יתאים למקדמי האתרים מבינכם). פאנל הניהול שבו מתהדר השירות הוא CPanel האהוב והמוכר, וגם בהקשר הזה אין חידוש מרגש. המחירים של שירות האחסון הזה נעים מ 5.43 ש"ח עבור אחסון שיתופי, ועד למקסימום של 550 ש"ח עבור שרתים ייעודיים.

לסיכום

כפי שכבר ציינו בפתיח, אם אתם מעוניינים בשירות אחסון איכותי שיספק לכם מענה טוב לצרכים המשתנים שלכם, ויאפשר לכם לקדם אתרים ולהקים תשתית לאתרי תמיכה מתקדמים, קלאודוויז היא ללא ספק הפתרון האיכותי ביותר שקיים היום בשוק.

החברות המובילות לאחסון אתרי וורדפרס המומלצות ב- 2023

שי כהן, בן 31, נשוי + קטנציק חמוד להפליא.מנכ"ל ובעלים של חברת SFB Digital Marketing Ltd

מידע נוסף בנושא
לכל המאמרים