שיווק בגוגל - למי זה מתאים?

במאמר זה נענה על שאלה שנשאלת הרבה פעמים- למי מתאים שיווק בגוגל?

לשתף זה לאהוב
שיווק בגוגל - למי זה מתאים?
תוכן עניינים:
להצעת מחיר
הטופס נשלח בהצלחה.
נחזור אליך בתוך 24-48 שעות.
שגיאה! בדוק את הטופס שוב

מנוע החיפוש הגדול בעולם מבית גוגל, הוא לא רק כלי מצויין לאיתור מידע על ידי גולשים שונים ברשת, אלא פלטפורמה שיווקית איכותית, שיכולה לסייע לעסקים להגיע אל קהל היעד שלהם בצורה יעילה, מהירה, וזולה יחסית.

זאת הסיבה, שלא מעט עסקים בוחרים להשקיע חלק נכבד ממשאבי בית העסק בפרסום בגוגל. כדי לסייע לכם להבין עד כמה שיווק אתרים בגוגל צריך להשתלב במחזור החיים של העסק, הנה כמה עובדות שחשוב לדעת על הפלטפורמה השיווקית הזאת.

עובדה מספר 1:

שיווק אתרים בגוגל מתאים במיוחד לעסקים חדשים

אם הקמתם עסק חדש, לא הספקתם לצבור נוכחות דיגיטלית בעלת ותק ברשת, ואסטרטגיית התוכן שלכם נמצאת עדיין בשלבים ראשונים, לא מאוד סביר להניח שתוכלו לראות תוצאות טבעיות במנוע החיפוש הגדול בעולם, עבור חיפושים רלוונטיים של גולשים. לגוגל, לוקח זמן לתת אמון במותגים חדשים ולדעת שניתן לסמוך עליהם ולהציג אותם בדפי תוצאות החיפוש.

עובדה מספר 2:

שיווק בגוגל מתאים במיוחד לעסק ותיק שמעוניין להשיק שירות חדש

השיווק בגוגל הוא כמובן לא נחלתם הבלעדית של עסקים חדשים. אם אתם ותיקים בפעילות האונליין שלכם, אולם מעוניינים להשיק שירות חדש שעליו אתם עדיין לא מדורגים בצורה טבעית, השיווק בגוגל יוכל לתת לכם מענה איכותי ומצויין.

עובדה מספר 3:

לא נדרשת השקעה ראשונית גדולה כדי לשווק בגוגל

אם אתם מעוניינים להתחיל ולשווק לקהל הלקוחות שלכם כבר היום ואין בידכם תקציב פרסום גדול על מנת לבסס את הפלטפורמה שלכם כאוטוריטה בתחום - עדיין תוכלו לייצר הישגים מרשימים באמצעות מערכת הפרסום של גוגל. בניגוד, למשל, לתהליך קידום אורגני, שבו תצטרכו לבנות אתר אינטרנט שלכם, ולצייד אותו בדף אודות, בדפי תוכן שעברו אופטימיזציה, ובאלמנטים רבים נוספים, תהליך הפרסום הממומן בגוגל יאפשר לכם להתחיל ולפעול כשבידכם קמפיין ודף נחיתה איכותי בלבד.

עובדה מספר 4:

תוכלו לקבל שליטה מלאה על התנועה המגיעה אליכם לאתר

לצד הרצון להזרים אל האתר תנועה איכותית של גולשים שתאפשר מקסום המכירות של העסק, מתקיים גם רצון שלא להוביל אל האתר תנועה לא בשלה של גולשים, שבה יצטרך בית העסק להשקיע משאבים מבלי שזו תייצר עבורו מכירות. באמצעות שיווק בגוגל תוכלו להחליט איזו תנועה אינה רלוונטית עבורכם ואיזו כן, מתי תרצו שתנועת גולשים תגיע אליכם לאתר, אילו חיפושים יוכלו לייצר לכם ערך מוסף גדול יותר, איו ביטויים חשובים לכם יותר ואילו פחות, ועוד.

לסיכום קצר

ניתן להבין באופן חד משמעי כי שיווק ופרסום אתרים בגוגל נותן מענה מצויין בין אם זהו עסק שהתחיל את דרכו, מותג שרוצה להשיק מוצר חדש, אתרי איקומרס שמוכרים אונליין בארץ או בעולם ועוד.

לפרסם בגוגל כל אחד יכול אך אל תשכחו שרצוי להיעזר בשירותיו של מומחה לפרסום בגוגל שינהל לכם את השיווק הדיגיטלי כדי שתוציאו את המיטב מתקציב הפרסום שלכם בין אם קטן או גדול.

שיווק בגוגל - למי זה מתאים?

שי כהן, בן 31, נשוי + קטנציק חמוד להפליא.מנכ"ל ובעלים של חברת SFB Digital Marketing Ltd

מידע נוסף בנושא
לכל המאמרים