סופר מנעולן

קידום אורגני לחברת סופר מנעולן והגדלת כמות הלידים

סיפור הצלחה של מנעולן משכיר לעצמאי.

Scroll Down

שירות

SEO

פלטפורמה

Wordprees

תאריך

2021

אתר

חסוי

צמיחה בהחזר השקעה

צמיחה בביטויים

צמיחה בהמרות

קידום אורגני לחברת סופר מנעולן והגדלת כמות הלידים

מה הלקוח מספר

5 כוכבים

מקצוען אמיתי! תמיד זמין, תמיד במעקב אחר הפעילות בעסק, ובכלל בחור חיובי, שמח שפעילות קידום האתר והעסק בידיים טובות ומקצועיות אלוף

Sophie Moore - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Sophie Moore

Designer at BRIX Templates

היכרות

את תמיר פגשתי בשנת 2020 שפנה אליי לאחר המלצה, תמיר דיבר איתי עוד לפני שנכנס לתחום התחרותי הזה שנקרא מנעולן ושפך את שעל ליבו, את החששות שבכניסה לתחום, את גודל התחרות ואת הדאגה בעצם שלא יהיו לו מספיק לקוחות.


שלב התכנון

לתמיר נבנה דף נחיתה ע"י מור (תוחת על בבניית אתרים ודפי נחיתה), והתחלנו לראשונה כיוון שהדומיין היה חדש ובעצם כל העסק היה חדש בפרסום ממומן בגוגל ברשת החיפוש.

התחלנו עם הפרסום הממומן למשך קצת יותר מחצי שנה, כבר לאחר שבועיים הלידים האיכותיים התחילו לטפטף עד שהגענו למצב בו תמיר מקבל כ- 80 שיחות טלפון בכל חודש בעלות של 31 שקלים לכל שיחת טלפון!

לאחר שהתבססנו בממומן וכבר הגדלנו את קהל הלקוחות שלנו, פתחנו את דף הנחיתה לאתר תוכן עצום של מדריכים, מאמרים ומידע שימושי לגולשים בתחום המנעולנות.

בשלב מסויים כבר הפסקנו עם הממומן ונשארנו רק עם האורגני וזאת כי כבר הבאנו את אותה כמות הלידים כפי שהבאנו בממומן. יחד עם גוגל לעסק שלי שכולו ביקורות מלקוחותיו עם המון אהבה תמיר נהנה מלידים שממשיכים להגיע באופן קבוע על בסיס יומיומי.

סופר מנעולן חי קיים ובמגמת עלייה תמידית בלידים באורגני בין אם זה בביטויים נחשקים כגון "שכפול מפתח לרכב" בטופ 5 עם 2900 חיפושים בחודש, ועוד המון ביטויים בעמוד הראשון שמביאים תנועה לאתר ולקוחות חדשים.

התוצאות

מעל 890 מילות מפתח מדורגות

81 ביטויים בעמוד הראשון!


מוכנים לקחת את הפרסום שלכם לשלב הבא?

צרו קשר
הטופס נשלח בהצלחה.
נחזור אליך בתוך 24-48 שעות.
שגיאה! בדוק את הטופס שוב
להצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הלקוחות שלנו מספרים שכבר בשיחת הטלפון הראשונה שלנו הם הבינו ש SFB זה הדבר הנכון לעסק שלהם.