חברות בניית אתרים - כך תוודאו שבחרתם נכון

תאריך:
עודכן לאחרונה:

במאמר זה נדבר על בחירת חברה לבניית אתרים לעסק שלכם על מנת שיהיה לכם אתר מקצועי שיעזור לכם לשמר את הלקוחות ולשפר את ההמרות.

לשתף זה לאהוב
חברות בניית אתרים - כך תוודאו שבחרתם נכון
להצעת מחיר
הטופס נשלח בהצלחה.
נחזור אליך בתוך 24-48 שעות.
שגיאה! בדוק את הטופס שוב

כל בעל עסק בישראל ובעולם צריך לדעת, והרוב גם באמת יודעים, שאתר אינטרנט הוא כלי בסיסי והכרחי לכל עסק. אתר אינטרנט איכותי שנבנה על ידי חברת בניית אתרים מקצועית עוזר למשוך ולשמר לקוחות. ואכן, המטרה של חברות בניית האתרים היא לבנות אתר אינטרנט איכותי שיעזור לייצר לעסק תדמית של אמינות ורצינות.

אבל מהי בכלל חברת בניית אתרים? ואיך אתם אמורים לדעת שאתם בוחרים את החברה שתיתן לכם את השירות המקצועי ביותר ואת המוצר שהכי מתאים לכם? כל התשובות לשאלות שלכם פרטתי כאן במאמר.

מה זה בכלל חברת בניית אתרים?

חברות בניית אתרים מעסיקות מגוון של מחלקות כדי לספק את המוצר הסופי שהלקוחות שלכם יראו כשהם יגלשו באינטרנט. למשל, מחלקת עיצוב תביא את הידע שלה בתחום ה- UXUI כדי לוודא שלגולשים תהיה חווית שימוש טובה שתגרום להם לנווט באתר בצורה נוחה ויעילה, לחזור לאתר לאחר השימוש בו וכמובן מבחינתכם הכי חשוב שהגולשים ישאירו לכם פרטים באתר. מחלקת תוכן תוודא שהאתר שלכם יציע מידע איכותי שישמר לקוחות קיימים, וימשוך לקוחות חדשים, בנוסף במחלקת התוכן לרוב יהיה את הקופירייטר שידאג שהשפה של האתר מדברת בצורה עקבית ומשקפת את החזור של העסק וכן את מה שאתם מנסים להעביר לאותו גולש.
כך שלמעשה, חברת בניית אתרים עוזרת לכם בהתאמה של העסק לצרכי השוק, בפרסום, בשימור לקוחות, בצמצום עלויות ובעוד מגוון של אספקטים של העסק שלכם.

איך אני אבחר חברת בניית האתרים שהכי מתאימה לי בעצם?

כמו כל תחום בחיינו, גם בתחום בניית האתרים אנחנו רוצים לוודא שאנחנו מקבלים את השירות הכי טוב והמוצר הכי איכותי. בגלל שרוב הציבור לא מבין בבניית אתרים, ולכן רוב בעלי העסקים יתקשו להבדיל בין חברת לבניית אתרים איכותית לאחת לא מקצועית, ריכזנו 3 טיפים שיעזרו לכם לבחור את חברת בניית האתרים שהכי מתאימה לכם:

שימו לב איך בנויה הצעת המחיר

כחלק מסקר השוק שתעשו, בוודאי תבקשו הצעות מחיר לבניית אתר לעסק שלכם. שימו לב שהצעת המחיר שאתם מקבלים מפורטת כראוי. בפירוט צריכים להופיע פרטים כגון מה השירותים שאתם מקבלים במסגרת המחיר שאתם משלמים, איך האתר עובד, איזה תוכן יהיה באתר ואיך הוא יקדם את העסק שלכם, האם העיצוב הינו עיצוב מקורי שנבנה לאחר עיצוב מעצב או שימוש בתבנית קיימת, על איזו פלטפורמה האתר יהיה בנוי, האם תקבלו הדרכה על ניהול האתר בסיום הבנייה ומה לוח הזמנים הצפוי לבניית האתר.
בגלל שמדובר בהצעת מחיר, כמובן שצריך להופיע בה פירוט המחיר של כל שירות וכמובן, מה העלות הסופית. על ידי השוואה בין הצעות מפורטות תוכלו לראות אילו מושגים חוזרים על עצמם, גם אם אתם לא מבינים לגמרי מה המשמעות שלהם.
כך תוכלו לנפות את החברות שזורקות שמות מפוצצים מתוך מחשבה שבגלל שאתם לא מבינים בבניית אתרים תוקסמו מהשם וההילה שלו וכך תשלמו הרבה על מוצר נחות.

תשאלו את עצמכם איך המוצר שמציעים לכם יבלוט מול המתחרים שלכם

כמו שכבר ציינו, היום כמעט לכל עסק בישראל יש אתר. כתוצאה מכך, התחרות על תשומת הלב של הלקוחות נעשית קשה יותר. בגלל שהתחרות נעשית קשה יותר – אתם צריכים שהאתר שלכם יהיה מושך יותר מאשר האתרים של המתחרים שלכם.

חברות בניית האתרים הטובות באמת גם יודעות את זה, ולכן אתם צריכים לראות אם הסקיצות שמעבירים לכם או הרעיונות שמתארים לכם נראים או נשמעים כמו עוד אתר או שמציעים לכם משהו מעניין וייחודי.

במילים אחרות, חברה איכותית לבניית אתרים תאתר את הצרכים שלכם ותנתח את השוק שלכם בשביל לבנות לעסק שלכם אתר שישאיר רושם על הלקוחות שלכם. לעומת זאת, חברה לא מקצועית, תעשה ניסיון להכניס אתכם למעין נוסחה כדי להוזיל עבורה את העלויות, או כי היא לא מעסיקה את אנשי המקצוע שיכולים לבנות אתר ייחודי ואיכותי המותאם רק בשבילכם.

תשאלו את עצמכם איך המוצר שמציעים לכם יבלוט מול המתחרים שלכם

אל תיבהלו מהכותרת! SEO = Search Engine Optimization, או בעברית – מיטוב התאמה למנוע חיפוש. פירוש המונח מתבסס על העובדה שרוב הלקוחות שלכם לא מקלידים את כתובת האתר הספציפי שלכם, אלא מחפשים את שם החברה אם הם שמעו עליכם או פשוט מחפשים את המוצר שאתם מוכרים.

חברה מקצועית לבניית אתרים מקצועית מעסיקה אנשים שיודעים איך להתאים את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר (כלומר ביצוע מיטוב, Optimization) למנועי החיפוש השונים, בעיקר האחד של גוגל (ומכאן החלק הראשון של ראשי התיבות – Search Engine).

כשאתם באים לבחור חברה לבניית אתרים, תזכרו שהעיצוב וחווית המשתמש לבד לא תספקנה – אם אף אחד לא יגיע לאתר שלכם. אם אתם מקבלים הצעת מחיר שלא מתייחסת ל-SEO, כנראה שמדובר בחברה שמתעסקת יותר בשאלה איך לקחת מכם כסף ופחות בשאלה איך לבנות לכם אתר שיקדם את העסק שלכם.

לסיכום:

חברת בניית אתרים מקצועית חשובה מאוד לקידום העסק שלכם. אם אתם מחפשים חברת בניית אתרים מקצועית – SFB שיווק דיגיטלי עובדת בשיתוף פעולה עם KAN2K שזוהי חברת בניית אתרים מקצועית המספקת שירותי בניית אתרים לעסקים וחברות בארץ ובעולם, בין לקוחותיה המרוצים תמצאו את תעופה נבונה, חברת הנדלן נפוסי, vetch.tv, basketballcoaching, sandpal ועוד טובים ורבים אחרים. לשיחה והצעת מחיר יש להשאיר פרטים בטופס מטה.

חברות בניית אתרים - כך תוודאו שבחרתם נכון

שי כהן, בן 32, נשוי + 2. מנכ"ל ובעלים של חברת SFB Digital Marketing Ltd

מידע נוסף בנושא
לכל המאמרים