פרסום עסקים בגוגל – כך תעשו זאת בדרך הנכונה

פרסום עסקים בגוגל
בעידן שבו יותר ויותר בתי עסק מעבירים חלק נכבד מן הפעילות שלהם לאונליין, האתגר המשמעותי של עסקים הופך להיות איתור קהל היעד הרלוונטי לעסק, והזרמה של תנועה איכותית לאתר. לצורך כך, עומדים כיום בפני עסקים שפע של ערוצי שיווק דיגיטליים, אשר באמצעות הקמה של קמפיינים ממוקדים יכולים לייצר עבור בית העסק תנועה של גולשים אל הנכסים הדיגיטלים של העסק, ובפרט לאתר האינטרנט שלו.

מבין כלל ערוצי השיווק הקיימים, הפרסום בגוגל נחשב לאחד מן הערוצים האפקטיביים ביותר. באמצעות פרסום בגוגל יכולים עסקים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שעליהם אפרט בהמשך. עם זאת, חשוב לזכור, כי על מנת למקסם את תוצאות הקמפיין השיווקי שתקימו באמצעות הפרסום בגוגל, וכדי לוודא שכסף לא נזרק סתם כך לפח, חשוב מאוד לתת למומחה להקים ולנהל עבורכם את הקמפיין הפרסומי בגוגל.

שמי שי כהן, ובאמצעות SFB אני מסייע לעסקים להזניק קדימה את המכירות שלהם, להפוך לרווחיים ולנצל את הידע שלי בתחום השיווק הדיגיטלי על מנת לייצר עבור בית העסק בדיוק את קהל הגולשים שקל יהיה לו להמיר ללקוחות משלמים.

כדי לסייע לכם להבין עד כמה הפרסום בגוגל יכול לשרת אתכם ומאילו יתרונות תוכלו ליהנות אם תבחרו בו כערוץ שיווק מרכזי בעסק, אני רוצה להתעכב לרגע על המשמעות של הפרסום בגוגל, או למעשה, היכן אנחנו פוגשים את קהל הלקוחות שלנו באמצעות הפרסום הזה.

אילו סוגים של קמפיינים פרסומיים קיימים בגוגל?

לא אתעכב כאן על כל תת הגדרה של קמפיין פרסומי בגוגל. משאיר זאת לפוסטים אחרים. אולם כן אציין, כי הקמה של קמפיין פרסומי בגוגל יכולה להתבצע בכמה אופנים: הקמת קמפיין בגוגל אדס והצגת מודעות ברשת החיפוש כאשר גולשים עושים שימוש במנוע החיפוש ומחפשים ביטויים רלוונטיים, הקמת קמפיין ברשת המדיה על מנת להציג מודעות פרסום באתרים המשתתפים בתוכנית השותפים של גוגל ומארחים מפרסמים שונים, ניהול קמפיין יוטיוב שמאפשרת הצגת קמפיינים ברשת הסרטונים הגדולה בעולם, והקמת קמפיין גוגל שופינג, שמאפשר לכם למקסם את הביצועים של החנות הוירטואלית שלכם.

מהם היתרונות שמייצר עבורכם ניהול קמפיין פרסומי בגוגל?

אם החלטתם שאתם מעוניינים לבחור בגוגל כפלטפורמה הפרסומית שבאמצעותה תחשפו מסרים שיווקים לקהלי היעד שלכם, תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות שהפלטפורמה הזאת מציעה.

שיחה אחד על אחד עם שי

לשיחת ייעוץ או בדיקת חשבון קיים

תוכלו להגיע אל קהל היעד כאשר הוא מחפש אתכם

הסוד בהצלחה של קמפיין שיווקי הוא בראש ובראשונה להגיע אל קהל היעד כאשר הוא קשוב לקבלת מסרים שיווקים, נמצא במיינדסט הנכון, ובדיוק בזמן הרלוונטי לו, כאשר הוא חם ובשל לבצע עסקה ולא התפנה אל עיסוקים אחרים. כמות המסרים השיווקיים שמציפים גולש ממוצע ביום היא אדירה, ואם לא תכו על הברזל בעודו חם, ייתכן שתפספסו את ההזדמנות לעניין את קהל היעד שלכם בהצעת הערך שאתם מסוגלים לייצר עבורו.

הפרסום בגוגל עושה בדיוק את זה: הוא מציג לגולש הצעת ערך מותאמת של שירות או מוצר, בדיוק בזמן שבו הגולש פנוי לצרוך את התוכן הזה, ומביע כוונה אקטיבית לצרוך את התוכן הזה.

תוכלו לקבל שליטה מלאה על הקמפיין

הפרסום בגוגל מאפשר לכם להגדיר כל סוג של צורך שלכם בקמפיין, החל משעות הפעילות של הקמפיין, התקופה בה יפעל, המחיר לקליק שאתם מוכנים לשלם, הביטויים שעבור חיפוש שלהם תרצו להציג את מודעת הפרסום שלכם, סוגי ההתאמות השונים לחיפושים שמבצעים הגולשים, קישורי האתר שיתווספו למודעה, קצב ניצול התקציב על גבי היום ועוד ועוד.

בצורה כזאת, יש לכם שליטה מלאה על הקמפיין השיווקי שאמור להזרים תנועה איכותית לעסק שלכם. כך, למשל, אם מילאתם את החודש שלכם בלקוחות שהזמינו פגישת ייעוץ, ואתם לא זקוקים ללקוחות נוספים, תוכלו להשהות את הקמפיין. לעומת זאת, אם סוף החודש מתקרב ואתם מעוניינים לסגור יותר עסקאות גם במחיר יקר יותר, תוכלו לעשות זאת ללא כל בעיה.

תוכלו לטרגט את הביטויים החשובים לכם

לא כל הביטויים שווים. הנה, אמרתי את זה. לא תמיד ביטויים שמתהדרים בנפח חיפושים גבוה במיוחד הם אלו שמכניסים את הכסף לעסק. כאשר אתם נפנים להגדרת קמפיין ממומן, יש לכם את האפשרות להגדיר בדיוק אילו גולשים יגיעו אליכם לאתר. אם אתם מספקים שירות נישתי ומיוחד מאוד, תוכלו למקד את הקמפיין שלכם רק באותם גולשים שמחפשים את השירות הספציפי שאתם מציעים. בצורה כזו, תשלמו רק עבור אותם גולשים שבית העסק שלכם אכן רלוונטי עבורם.

תוכלו להימנע מתנועה לא איכותית לאתר

באותה מידה שבה תוכלו למקד באמצעות פרסום בגוגל את המסרים השיווקיים שלכם ולייעד אותם לקהל היעד שבו אתם מעוניינים, כך תוכלו גם להימנע מהזרמת תנועה לא איכותית לאתר. תנועה לא איכותית לאתר עלולה לגרום לכם נזק כפול: ראשית, היא תבזבז את תקציב הקמפיין שלכם עבור גולשים שממילא לא יתקשרו מול בית העסק שלכם. שנית, היא עלולה להעסיק את נציגי השירות שלכם בשיחות בטלות שלא תתכנסנה למכירה על חשבון שיחות שתוכלו לבצע עם קהל יעד רלוונטי. אחד היתרונות הבולטים של הפרסום בגוגל הוא שהוא מאפשר לכם להחריג חיפושים מסוימים של גולשים, אשר מביעים כוונת רכישה קטנה עד אפסית.

תוכלו להזרים תנועה לאתר בלי השקעה ראשונית משמעותית

יתרון חשוב נוסף שחשוב יהיה להכיר בכל הקשור לפרסום בגוגל הוא ההשקעה המינימלית שתצטרכו לבצע כדי להרים את הקמפיין. בניגוד לקידום אורגני, תהליך שבו תצטרכו להשקיע משאבים רבים לזמן ממושך מבלי להבטיח תוצאות, פרסום בגוגל הוא מיידי באופן יחסי, ויאפשר לכם השגת תוצאות מהירות. כמו כן, אם אתם עסק חדש שרק החל בפעילות השיווקית שלכם ואין לכם מרווח נשימה מספק, תוכלו להיעזר בפרסום בגוגל כדי להזרים תנועה מיידית אל אתר בית העסק שלכם.

בואו נסכם את המאמר

פרסום עסקים בגוגל בצורה מקצועית תביא את בית העסק למצב בו תקבלו לידים איכותיים ומכירות באתר אשר יעזרו לעסק לצמוח בכל שנה. אני אומר זאת ואומר זאת לא מעט – גוגל אדס זהו חד משמעית אחד מכלי השיווק היעלים ביותר להשגת הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

שיחה אחד על אחד עם שי

בעל/ת עסק? אל תישאר מאחור...

מה היה לנו במאמר זה
שי כהן
שי כהן

עוסק בשיווק דיגיטלי למעלה מ 5 שנים, מנהל קמפיינים רווחיים ללקוחותיו, מומחה ביצירת אסטרטגיה שיווקית מנצחת, ועוזר לעסקים ומותגים להגיע ליעדים העסקיים שלהם.

לשתף זה לאהוב

שיחה עם שי

להצעת מחיר השאירו פרטים

מאמרים שיכולים לעניין אותך
google partner
שובר פרסום בסך 1,500 ש"ח מגוגל אדס

ממש לא מזמן גוגל אדס הודיעו כי יגדילו את סכום השובר אותו שותפי גוגל פרטנר יכולים להעניק ללקוחות חדשים אשר פותחים להם חשבון חדש בגוגל אדס מ- 300 ש"ח ל 1,500 ש"ח

שירותי קידום אתרים
אילו שירותי קידום אתרים מוצעים לעסקים

אם העסק שלך כבר מחזיק ברשותו אתר איכותי, חשוב שתדע שלא בטוח שזה הכל. שירותי קידום אתרים נועדו לוודא שכל ההשקעה שהשקעת בעת בניית האתר תהיה השקעה מועילה ותוביל לכך שכמה שיותר לקוחות ייחשפו לתכנים שאותם אתה מעלה באתר שלך. ישנם כמה מאפיינים שחשוב שתכיר כדי שהאתר שלך יוביל אותך כמה שיותר מהר להצלחה.

מחקר מילות מפתח בגוגל
איך לבצע מחקר מילות מפתח בגוגל

אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל בעל עסק הוא כמובן אתר אינטרנט פעיל. עם זאת, גם לאחר שכבר בניתם אתר אינטרנט מושקע אתם צריכים לוודא שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם נחשפים לקיומו ושאתם לא מפספסים אף לקוח. אחת הדרכים שיכולות לעזור לכם בזה היא שימוש נכון במילות מפתח. אם אתם לא יודעים על מה מדובר, כאן תקבלו את כל המידע.

קידום ממומן ביוטיוב
מהו קידום ממומן ביוטיוב?

פרסום ברשת הוא צעד שכל בעל עסק או מי שמעוניין לפרסם מוצר או שירות מסוים חייב לעשות. אחד המקומות החמים ביותר לפרסום הוא יוטיוב, אתר שיתוף הסרטונים הגדול בעולם. פרסום ביוטיוב כולל כמה אפשרויות ועל כולן תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם. אז אם אתם מתלבטים לגבי פרסום ביוטיוב, איך זה עובד או אילו סוגי פרסום יש לנו שם, אני כאן כדי לעשות לכם סדר בכל מה שחשוב.

מערכת לניהול משימות
מהם מערכות ניהול המשימות הטובות ביותר

בשנים האחרונות קמו מספר מערכות שמאפשרות לכם לנהל משימות בצורה יעילה ביותר. בין אם אתם מנהלים מספר עובדים גדול, עסק או אפילו חברה, המערכות הללו יכולות להועיל לכם בצורה רבה. ניהול יעיל חוסל לכם זמן יקר וכמובן מוודא שכל משימה שצריכה להתבצע, מבוצעת. כאן תקבלו סקירה על המערכות הטובות ביותר שבעזרתן ניתן לנהל משימות.

להצעת מחיר

צרו קשר

ניתן לשוחח ישירות

פרטי יצירת קשר

שעות פעילות

א' - ה' - 9:00 - 18:00

החלטת להתקדם...
צעד חכם

החלטת להתקדם... צעד חכם

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

שי כהן SFB שיווק דיגיטלי

שנדבר על פרסום העסק שלכם בגוגל?

הניסיון שלי מגיע מעשרות עסקים ומותגים במגוון נישות שאני מניב להם באופן עקבי לידים ומכירות!

השאירו פרטים ואראה לכם איך אני עושה זאת גם עבורכם!

"הכל מתחיל מאסטרטגיה שיווקית מנצחת ומציאת קהל היעד שלכם"

שי כהן SFB שיווק דיגיטלי
דוא"ל
חזור אליי
whatsapp
וואטסאפ
התקשרות טלפון
050-3441221
התקשרות טלפון
שנשוחח
whatsapp
וואטסאפ
mail
חזרו אליי
שי כהן SFB שיווק דיגיטלי

תנו לי לעזור לכם להזניק את העסק

הלקוחות שלי מספרים שכבר בשיחת הטלפון הראשונה שלנו הם הבינו שאני זה הדבר הנכון לעסק שלהם.

ייעוץ או שאלה? אני כאן :)

נעים מאוד אני שי,
אני כאן לענות לכם על כל שאלה שמתעוררת אצלכם. גם אם בא לכם רק להתייעץ אתם מוזמנים.

אפשר כמובן גם לחייג – 050-3441221

אני שמח שהחלטתם להתקדם עם העסק

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם