פרסום בארצות הברית – מה חשוב לדעת

תאריך:
עודכן לאחרונה:

פרסום בארצות הברית הוא קריטי במיוחד עבור חברות ישראליות המעוניינות לחדור אל השוק האמריקאי, קבלו מס כללים חשובים שצריך לדעת

לשתף זה לאהוב
פרסום בארצות הברית – מה חשוב לדעת
להצעת מחיר
הטופס נשלח בהצלחה.
נחזור אליך בתוך 24-48 שעות.
שגיאה! בדוק את הטופס שוב

פרסום בארצות הברית הוא קריטי במיוחד עבור אנשי שירות כמו אינסטלטורים, מנעולנים, Garage door service וכן חברות ישראליות המעוניינות לחדור אל השוק האמריקאי.


למעשה, עסק אשר שם לעצמו כלמטרה למכור את מוצריה/שירותיה בשוק האמריקאי ולא מבצעת פרסום בארצות הברית, נדונה לכישלון. 

פרסום בארצות הברית ובכלל בכל מדינה אחרת שונה מאוד מפרסום בארץ. ישנם מספר כללים חשובים שחשוב לדעת, לפני שמתחילים לפרסם לשוק האמריקאי.

חברת SFB נותנת מענה לפרסום בגוגל בארצות הברית בתחומים השונים המעוניינים בלידים ואו מכירות באתר.

תוצאות גוגל אדס לאתר איקומרס
תוצאות של לידים לאתר בתחום ההלוואות
תוצאות בגוגל לאתר איקומרס בתחום כלי העבודה

להלן מספר טיפים חשובים לנותני שירות שחשוב לדעת:

הגדירו את קהל היעד שלכם:

 • חשוב להגדיר בבירור את קהל היעד שלכם.
 • באיזה אזור אתם פועלים, שכונות מסויימות או אזורים ספציפיים.
 • באיזה שירותים אתם מתמקדים - חשוב להיות סופר ממוקד, לא מעט נותני שירותים שפונים אלינו מציעים מעל 10 סוגי שירותים שונים שזה נחמד אך לא ממוקד. אם יש את התקציב הנכון אפשר לפרסם גם 30 שירותים אך חייבים להיות מציאותיים.
 • מהם הצרכים והרצונות של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם?

מילות מפתח:

 • בחרו מילות מפתח רלוונטיות שתואמות את השירותים שאתם מציעים ואת החיפושים של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.
 • תבצעו מחקר מעמיק וביחרו את מילות המפתח שמצד אחד יהיו עם כוונת רכישה אך מאידך לא יזללו את תקציב השיווק שלכם.

מודעות:

 • ליצור מודעות עם קופי ממיר זאת אומנות, שימו לב ליצור מודעות מושכות ומעניינות שיבלטו מהמתחרים שלכם.
 • השתמשו בכותרות ותיאורים קצרים וברורים ותתגישו את היתרונות שלכם ואת מה שמייחד אתכם מהמתחרים.

דף נחיתה - אחד החלקים החשובים:

 • ודאו שהדפים אליהם מובילות המודעות שלכם מעוצבים בצורה מקצועית וקלה לשימוש.
 • תספקו מידע ברור ותמציתי על השירותים שאתם מציעים - אין צורך בדף נחיתה של מגילת אסתר.
 • הוסיפו קריאה לפעולה ברורה, כמו "צרו קשר עוד היום" או "הזמינו שירות מיידי".

מעקב אחר תוצאות:

 • חשוב לעקוב אחר תוצאות קמפיין הפרסום שלכם כדי לוודא שהוא יעיל.
 • השתמשו בכלים של Google Ads כדי לעקוב אחר נתונים כמו מספר הקליקים, מספר ההופעות וטבלת המרות.
 • תבצעו אופטימיזציות לקמפיין שלכם בהתבסס על הנתונים שאתם מקבלים ולא רק לשגר ולשכוח.

שיווק לעסקים וחברות

לפני שנצלול אל תוך עולמות הפרסום בארצות הברית, חשוב להקדים כמה מילים על שיווק באופן כללי. שיווק הינו כלי העומד לרשות חברה, במטרה למשוך אליה לקוחות פוטנציאליים. השיווק בנוי בכמה שלבים. לעיתים, יהיה צורך להתחיל את השיווק מהשלבים הבסיסיים ביותר. במקרים אחרים, המשווק יוכל להתחיל משלבי שיווק מתקדמים, בהתאם לשוק ולמצב בו החברה נמצאת.

שלבי השיווק הקלאסיים הם יצירת מודעות והכרת המוצר, יצירת צורך אצל הצרכנים, יצירת מידול ומיצוב למוצר ביחס למוצרים מתחרים ושכנוע לבחירה במוצר המסוים. ההיגיון מאחורי השלבים, פשוט. כדי להוביל צרכן לרכישת מוצר, הוא צריך בתחילה להכיר את המוצר הזה. לאחר מכן, עליו להרגיש בחסרונו ולהפנים כי המוצר יכול היה להיטיב עימו. רק בשלב זה הוא ישקול אופציות לרכישת המוצר ויכריע ביניהן.

ישנם מוצרים אשר כולם מכירים ואף מודעים לצורך בהם. מכיוון שכך, משווקי אותם מוצרים יוכלו להתחיל עם הפרסום בשלב המיצוב והבידול. כך, בנק, למשל, לא יצטרך לעורר אצל הצרכנים תחושת צורך בבנק אלא להבהיר להם מדוע הבנק עדיף על פני בנקים אחרים. מנגד, חברה אשר פיתחה מברשת שיניים ייחודית בצורת הפה, תצטרך קודם לחשוף את הצרכנים אל המוצר ולהסביר להם מדוע הם זקוקים לו, לפני שיוכלו לשכנע את הצרכן לרכוש את המוצר.

המסקנה מכל האמור היא כי על המפרסם להכיר את השוק אליו הוא נכנס ולהתחיל לפרסם בהתאם לשלב הרלוונטי. האם עליו ליצור מודעות ותחושת צורך, או שמא מיצוב ובידול. כמו כן, המפרסם צריך לנתח מיהו קהל היעד של המוצר. לאילו צרכנים הוא פונה. לאחר ניתוח זה, המפרסם יוכל לפרסם את המוצר באופן ייעודי לאותם צרכנים ולא יבזבז משאביו לריק.

פלטפורמות שיווק

שאלה נוספת הרת גורל בה נדרש המפרסם להכריע, היא באילו פלטפורמות לשווק את המוצר. האם לפרוס שלטי חוצות במדינת היעד, לפרסם ביוטיוב, ברשת החיפוש, פלטפורמת התוכן טאבולה או להתקשר עם אושיית רשת שתקדם את המוצר. המפרסם יצטרך להבין היכן הלקוחות הפוטנציאלים צורכים תוכן ולפרסם בהתאם.

עקרונות הפרסום בארצות הברית

לאחר שהבנו את כל האמור, לא נותר לנו אלא ליישם אותו על השוק האמריקאי. כאשר בעל חברה מעוניין בפרסום בארצות הברית, עליו לערוך מחקר מעמיק בנוגע לשוק העכשווי של המוצר במדינה ולרוב גם ברמת השכונה, אל תשכחו כי כמות האנשים בכל שכונה בארצות הברית יכולה להיות פי 3 מעיר בישראל. עליו ליצור פילוח, בראש ובראשונה, גיאוגרפי ולפי מדינות בארה"ב. לאחר מכן, עליו לנתח מי הם הלקוחות הפוטנציאליים בשוק האמריקאי, האם הם מודעים למוצר ולצורך בו וכן הלאה.

ימי מכירות גדולים

בארה"ב ישנם ימי מכירות בהם כל חברה שמפרסמת שם חייבת להכיר.

New Year’s Day

לרוב לא כל החנויות הפיזיות יעשו סיילים ביום זה, אך אתרים גדולים כמו אמאזון, טרגט וולמרט ועוד חברות ענק יעניקו הנחות ומבצעים על מגוון גדול של מוצרים.

Martin Luther King Jr. Day

בזמן זה יש לצפות לרוב מכירות בתחום הביגוד, קומסטיקה ויופי ומוצרים לבית.

Valentine's Day

בוולנטיין דיי תמצאות המון אתרי תכשיטים בין אם טבעות אירוסין, עגילים, צמידים עווד משיקים מבצעי ענק על מגוון התכשיטים שלהם.

Easter

חג הפסחא, בזמן זה לרוב נמשך המבצע במשך כשבוע על ביגוד ובעיקר לילדים, חליפות ועוד.

Mother's Day

יום האם, כבר כמה שבועות לפני יום האם יתחילו אתרי מכירות וחנויות תכשיטים ובשמים ושאר אתרי קניות של מתנות להשיק מבצעים לכבוד יום האם.

Father's Day

יום האב, כי גם לנו מגיע משו לא?

גם כאן יתחילו המבצעים שבועות בודדים לפני יום זה. גם כאן המבצעים יהיו על מתנות בעיקר לגברים כמובן, נעליים, שעונים ארנקים ועוד.

Halloween

לרוב אין יותר מידי מבצעים בימים אלו, אך חנויות שנשארו להם עוד מלאי של תחפושות וממתקים ייתנו הנחות בהתאם כדי להתפטר מהמלאי הקיים.

Black Friday

בלאק פרידיי מכירים אותו כמעט בכל העולם וכולם משווקים מבצעי ענק על מגוון גדול של מוצרים. כאן אין נישה מסויימת שעושה מבצעים ספציפית אלא כל אתר משיק מבצעים ולרוב מתחיל זאת מתחילת נובמבר.

Cyber Monday

מיד לאחר הבלאק פרידיי מגיע הסייבר מנדיי, גם כאן אין נישה ספציפית אך לרוב תמצאו המון הנחות באתרי ביגוד והנעה ובתחום הנסיעות והטיולים.

New Year's Eve

לסיום בראש השנה האזרחית לאחר קריסמס, חנויות ואתרים מציעים הנחות ומבצעים. בדרך כלל זה מתחיל מדצמבר 26 ועד ה 1 לינואר.

שיווק דיגיטלי

מחקר לפני פרסום בארצות הברית

מחקר לפני פרסום בארצות הברית

האמריקאים הינם צרכנים משמעותיים של אינטרנט ומדיה חברתית. אשר על כן, נכון להקדיש מאמצי פרסום בארצות הברית בפרסום בדיגיטל. תוכלו לבחור מבין שלל סוגים של שיווק דיגיטלי, בהתאם למוצר אותו אתם מעוניינים לפרסם. ביכולתכם לקדם את האתר באופן אורגני או בפרסום בגוגל, לפרסם אותו ברשתות החברתיות המסורתיות דוגמת יוטיוב, פרסום בפייסבוק וטוויטר או ברשתות החברתיות הצעירות דוגמת טיקטוק ואינסטגרם.

חברות פרסום בארצות הברית

לכל הכרעה היכן לפרסם, באיזה אופן לפרסם ומה בדיוק לפרסם, תהיה השלכה קריטית על הצלחת הפרסום שלכם. תוכלו לבצע מחקר שוק ולהגיע להכרעות בעצמכם, אך אתם מסתכנים בכך שתטעו בדרך, מה שיוביל להפסדים במקום לרווחים.

לסיכום

לסיכום, שיווק הינו כלי ביד בתי עסק וחברות כדי לחשוף את המוצר שלהם לציבור ולהגביר את הרכישות שלו. שיווק בנוי בשלבים, כאשר השלבים הראשוניים הם יצירת מודעות למוצר ותחושת צורך בו ולאחר מכן המשווק מתמקד בבידול ומיצוב של המוצר ביחס למוצרים מתחרים. פרסום בארה"ב דורש מחקר שוק מעמיק, שיבוצע על ידי חברה המתמחה בכך. כך, תשפרו את סיכויי ההצלחה שלכם בפרסום בארצות הברית.

פרסום בארצות הברית – מה חשוב לדעת

שי כהן, בן 32, נשוי + 2. מנכ"ל ובעלים של חברת SFB Digital Marketing Ltd

מידע נוסף בנושא
לכל המאמרים