חברת סופר מנעולן - פרסום ממומן + קידום אורגני

400

מילות מפתח מדורגות ב-3 חודשים

45

לידים באורגני בחודש ומטפס

8.82%

שיעור המרה באתר

-42.68%

ירידה ב- Bounce Rate

את תמיר פגשתי בשנת 2019 שפנה אליי לאחר המלצה, תמיר דיבר איתי עוד לפני שנכנס לתחום התחרותי הזה שנקרא מנעולן ושפך את שעל ליבו, את החששות שבכניסה לתחום, את גודל התחרות ואת הדאגה בעצם שלא יהיו לו מספיק לקוחות.

הסיפור

לתמיר נבנה דף נחיתה ע”י מור (תוחת על בבניית אתרים ודפי נחיתה), והתחלנו לראשונה כיוון שהדומיין היה חדש ובעצם כל העסק היה חדש בפרסום ממומן ברשת החיפוש.

התחלנו עם הפרסום הממומן למשך קצת יותר מחצי שנה, כבר לאחר שבועיים הלידים האיכותיים התחילו לטפטף עד שהגענו למצב בו תמיר מקבל כ- 80 שיחות טלפון בכל חודש בעלות של 31 שקלים לכל שיחת טלפון!

לאחר שהתבססנו בממומן וכבר הגדלנו את קהל הלקוחות שלנו, פתחנו את דף הנחיתה לאתר תוכן עצום של מדריכים, מאמרים ומידע שימושי לגולשים בתחום המנעולנות.

בשלב מסויים כבר הפסקנו עם הממומן ונשארנו רק עם האורגני וזאת כי כבר הבאנו את אותה כמות הלידים כפי שהבאנו בממומן. יחד עם גוגל לעסק שלי שכולו ביקורות מלקוחותיו עם המון אהבה תמיר נהנה מלידים שממשיכים להגיע באופן קבוע על בסיס יומיומי.

סופר מנעולן חי קיים ובמגמת עלייה תמידית בלידים באורגני בין אם זה בביטויים נחשקים כגון “שכפול מפתח לרכב” בטופ 5 עם 2900 חיפושים בחודש, ועוד המון ביטויים בעמוד הראשון שמביאים תנועה לאתר ולקוחות חדשים.

סופר מנעולן
מיקום בגוגל
שכפול מפתח לרכב
עמוד 1
מנעולן לבית
עמוד 1
מנעולן לעסקים
עמוד 1
אשמח שתהיה בדף שלי כסיפור הצלחה
צרו קשר
ניתן לשוחח ישירות
פרטי יצירת קשר

050-3441221

דוא"ל

info@sfb.co.il