ייעוץ לקידום אתרים
SEO Consulting

תוכן עניינים
לפני התחלה של כל השקעה לטווח הארוך חשוב לקרוא בעיון את הנושא
אנו כאן לשירותכם בכל שאלה

תחום קידום האתרים האורגני שופע במקדמים וחברות קטנות וגדולות המציעים את שירותיהם בקידום האתר בכדי לדרג את אתרכם במקומות הנחשקים.

לצערנו לא תמיד אנו יכולים לדעת באמת האם תהליך הקידום מוצלח, האם ישנה התקדמות חודשית בתהליכי הקידום המבוצעים באתר ומהם בפועל הפעולות שמבוצעות שם בכל חודש וחודש והאם הם בכלל תורמים לקידום האתר.

מהו ייעוץ לקידום אתרים?

יועץ קידום אתרים זהו יועץ ניטרלי שאינו תלוי באף חברה וייתן דוח מפורט ואובייקטיבי לאחר ניתוח מעמיק של האתר וכל הפרמטרים הקשורים לקידום האתר בכדי לבחון בצורה יסודית מה בתכלס קורה עם האתר שלו.

מדוע כדאי לקחת יועץ SEO?

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) זהו אחד מאפיקי ההשקעה הכי טובים שיש כיום לעולם השיווק להציע עם מיליוני חיפושים בגוגל ישראל שרק מחפשים את המוצר או השירות ואת המידע שיש לעסק שלכם להציע.
בין אם אתה עסק קטן או גדול לכל אחד הקידום האורגני מתאים במידה ועושים את הקידום בצורה מקצועית.

יועץ קידום אתרים יסייע בצורה המקצועית ביותר בין אם זה לעסקים קטנים ללא תקציב גדול ברמה של כמה שעות ייעוץ בחודש, ועד חברות וארגונים עם אתרים מורכבים אשר צריכים ייעוץ SEO מקצועי אובייקטיבי בכדי לדעת האם הם במסלול הנכון.

חלק מהשגיאות שעלולות להשפיע על הקידום האורגני​

ישנם עוד המון בעיות ושגיאות טכניות שונות שמעכבות את תהליך קידום האתר – כאן יועץ לקידום אתרים נכנס לתמונה.
אני מספק דוחות ב google data studio זהו כלי מקצועי של גוגל להצגת דוחות ויזואליים אשר אני בונה אותם ידנית ומגיש לכל לקוח יחד עם הבעיות, התובנות והמסקנות להמשך הדרך.

דוגמא לחלק קטן מהדוחות בכלי…

Google data studio report

ייעוץ לשדרוג אתר קיים

אז בין אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי אובייקטיבי, דוח SEO מפורט או פתרון בעיות ספציפיות באתר שלכם ניתן להשאיר פרטים ואצור עמכם קשר בהקדם האפשרי

לשיחה עם יועץ לקידום אתרים השאירו פרטים

דרכי יצירת קשר