פרסום בגוגל מחירים

פרסום בגוגל מחירים
אני מקווה ומאמין שכל בעל עסק לא משנה אם קטן או בינוני מנהל את התקציב החודשי בצורה נכונה ומסודרת. ושאני מדבר על תקציב חודשי אני מדבר על לוגיסטיקה, הוצאות משרד, הוצאות רכב, משכורות ועוד ועוד לא חסר…

לאן אני חותר עם זה?

חשוב להבין לפני כל התחלה של פרסום בין אם בדיגיטל או באופליין לדעת כמה מעוגת תקציב ההוצאות אתם מקצים לתקציב הפרסום של העסק.

כמה עולה פרסום בגוגל?

בגדול – כמה שאתם רוצים, זאת אומרת אתם יכולים להחליט כמה תרצו להשקיע בפרסום בחודש.

בקטן – כמו שהזכרתי בהתחלה רצוי לדעת מראש ולהיות מוכן להשקעה חודשית בהתאם להוצאות העסק ולהכווין מהעוגה X כסף להשקעה בפרסום בגוגל.

כמובן שאתם יכולים לבוא ולהגדיר אני רוצה להוציא 2,500 שקלים בחודש, זה העלות שאני מוכן ויכול להשקיע בשיווק העסק.

לאחר שהגדרנו את תקציב הפרסום החודשי שלך בגוגל, חשוב לייצר פריסה של התקציב על פני כלי השיווק המתאימים באותה פלטפורמה או בפלטפורמות אחרות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טאבולה אאוטבריין ובהתאם למקום המתאים לעסק שלך לפרסום לקהל היעד שלך.

וזאת כדי לנהל את התקציב בצורה יעילה יותר ולהשקיע את תקציב הפרסום במקום הנכון ביותר עבורך.

בהתאם לתקציב החודשי שבחרתם להשקיע בפרסום בגוגל, יהיה ניתן לקבל הערכת תוצאות (בדגש על הערכה כיוון שלא ניתן יהיה לדעת במדוייק כמה תוצאות תוכלו להשיג) רק לאחר פרסום במשך כחודש יהיה אפשר לדעת תחזיות יותר מדוייקות לעתיד.

שיחה אחד על אחד עם שי

להצעת מחיר או ייעוץ השאירו פרטים

האם ישנם עלויות נוספות בפרסום?

בנוסף לתקציב הפרסום החודשי שהגדרתם שהעסק מוכן להשקיע, ישנו גם את עלות ניהול הקמפיינים שלכם בגוגל ע"י איש מקצוע שמומחה לפרסום בגוגל.

תנו לי לעשות לכם סדר בדברים:

דיברנו על תקציב פרסום חודשי שיש לשלם לגוגל, וגם לאיש מקצוע שינהל את הקמפיינים. אך ישנם דברים נוספים שלרוב יצטרכו בעלי העסקים בכדי להקים קמפיין מוצלח. 

חשוב מאוד כבעלי עסקים שלוקחים שירות מאיש מקצוע לפרסום בגוגל או בכל פלטפורמה אחרת, שיהיו לו את היכולות לענות על כל הצרכים שלכם שאפרט כאן, ושלא תצטרכו לקחת בעלי מקצוע נוספים כדי לעלות עם קמפיין בצורה הטובה ביותר. מה שנקרא שיווק דיגיטלי 360.

גם אתם בתור בעלי עסקים תרצו כמובן שיהיה לכם את היכולת לבוא לאיש המקצוע לדוגמא ולהגיד לו – בראש השנה אני עושה סייל וצריך לצאת עם זה לפרסום בקרוב. זה אומר מבחינתו שיש להכין באנרים ומודעות מותאמים לאותו חג ולאותו מבצע שאתם הולכים להציע באותם ימים.

דף נחיתה

זהו בעצם קישור שיוטמע במודעות בגוגל אליו יופנה הגולש ממודעת הפרסום, הדף צריך להיות מהיר (2 שניות גג 3 שהדף ייטען במלואו לגולש) בטעינה שלו כדי שהגולש לא ימתין זמן רב לדף ואז להסתכן בלאבד אותו.

בדף נחיתה חשוב שיהיו פרטים על המוצר או השירות שהעסק מציע בצורה ברורה אך קצרה ומניעה לפעולה.

בנוסף ובהתאם לשירות שמציעים – יש להכניס דרכי התקשרות עם בעל העסק. 
כגון: טופס להשארת פרטים, טלפון, וואטסאפ, וכל דבר יכול לעזור בצורה מהירה לגולש ליצור קשר איתכם בצורה מהירה וקלה.

חשוב לשמור על שפה אחידה בין המודעה לבין הדף נחיתה, להכניס הנעה לפעולה מתאימה וממירה בהתאם לשירות או מוצר אותו אתם מוכרים.

מודעות וקריאטיב

בין אם אתם מפרסמים ברשת החיפוש או ברשת המדיה, חשוב שיהיה לכם מודעות שיגרמו לגולש להיכנס דווקא לדף שלכם מבין המתחרים. 

לכן, יש לבנות מודעות חיפוש שמניעות לפעולה לכניסה לדף, חשוב למקד את הפרסום בהתאם לביטויים שהגולש מחפש כדי להיות כמה שיותר לרוונטי עבורו וגם כמובן לא לשרוף לעצמכם את תקציב הפרסום.

במידה ונפרסם ברשת המדיה, יש לעצב באנרים מותאמים לאתרים בהם נפרסם שגם יוצגו בצורה הטובה ביותר וגם יניעו לפעולה ויזוהו עם העסק שלכם בצבעים, במיתוג ועוד.

כמה יעלה לכם לשלם לאיש מקצוע?

בעולם הפרסום ולא רק בגוגל אלא גם בפלטפורמות אחרות, לרוב יש 2 אפשרויות שבהם עובדים סוכנויות פרסום וגם פרילנסרים:

  • ריטיינר חודשי קבוע – זה אומר תשלום חודשי קבוע לניהול הקמפיינים שלכם בגוגל.
  • אחוז מתקציב הפרסום – זה נע באזור ה 10-25 אחוזים מתקציב הפרסום החודשי שלכם ולרוב יציעו זאת לעסקים או חברות עם תקציבים גדולים יותר.
    אך שלא תתבלבלו – אם לדוגמא אתם מוכנים לפרסם בגוגל ב 3,000 ש"ח והאחוז שאותה סוכנות פרסום לוקחים הוא 15% – זה לא אומר שתשלמו 450 שקלים. יש מינימום לכל אחד לפי מה שהגדירו ולרוב זה לא יהיה פחות מ-1,800 שקלים.

לסיכום:

במאמר זה הבנו איך לגשת ולהיות מוכנים לפני כל השקעה בפרסום בין אם בגוגל או בפלטפורמות אחרות.

מכאן יש להבין שדרוש איש מקצוע שמומחה לפרסום בגוגל שמבין ויודע לבנות תהליכי שיווק, לנהל את התקציב שלכם בצורה יעילה ולהשיג את מטרות העסק שלכם.

המטרה שלי היא לעזור לכם, בעלי העסקים הקטנים והבינוניים – להפוך לגדולים ולתפוס את קדמת הבמה.

מה היה לנו במאמר זה
שי כהן
שי כהן

עוסק בשיווק דיגיטלי למעלה מ 5 שנים, מנהל קמפיינים רווחיים ללקוחותיו, מומחה ביצירת אסטרטגיה שיווקית מנצחת, ועוזר לעסקים ומותגים להגיע ליעדים העסקיים שלהם.

לשתף זה לאהוב

שיחה עם שי

להצעת מחיר השאירו פרטים

מאמרים שיכולים לעניין אותך
google partner
שובר פרסום בסך 1,500 ש"ח מגוגל אדס

ממש לא מזמן גוגל אדס הודיעו כי יגדילו את סכום השובר אותו שותפי גוגל פרטנר יכולים להעניק ללקוחות חדשים אשר פותחים להם חשבון חדש בגוגל אדס מ- 300 ש"ח ל 1,500 ש"ח

שירותי קידום אתרים
אילו שירותי קידום אתרים מוצעים לעסקים

אם העסק שלך כבר מחזיק ברשותו אתר איכותי, חשוב שתדע שלא בטוח שזה הכל. שירותי קידום אתרים נועדו לוודא שכל ההשקעה שהשקעת בעת בניית האתר תהיה השקעה מועילה ותוביל לכך שכמה שיותר לקוחות ייחשפו לתכנים שאותם אתה מעלה באתר שלך. ישנם כמה מאפיינים שחשוב שתכיר כדי שהאתר שלך יוביל אותך כמה שיותר מהר להצלחה.

מחקר מילות מפתח בגוגל
איך לבצע מחקר מילות מפתח בגוגל

אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל בעל עסק הוא כמובן אתר אינטרנט פעיל. עם זאת, גם לאחר שכבר בניתם אתר אינטרנט מושקע אתם צריכים לוודא שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם נחשפים לקיומו ושאתם לא מפספסים אף לקוח. אחת הדרכים שיכולות לעזור לכם בזה היא שימוש נכון במילות מפתח. אם אתם לא יודעים על מה מדובר, כאן תקבלו את כל המידע.

קידום ממומן ביוטיוב
מהו קידום ממומן ביוטיוב?

פרסום ברשת הוא צעד שכל בעל עסק או מי שמעוניין לפרסם מוצר או שירות מסוים חייב לעשות. אחד המקומות החמים ביותר לפרסום הוא יוטיוב, אתר שיתוף הסרטונים הגדול בעולם. פרסום ביוטיוב כולל כמה אפשרויות ועל כולן תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם. אז אם אתם מתלבטים לגבי פרסום ביוטיוב, איך זה עובד או אילו סוגי פרסום יש לנו שם, אני כאן כדי לעשות לכם סדר בכל מה שחשוב.

מערכת לניהול משימות
מהם מערכות ניהול המשימות הטובות ביותר

בשנים האחרונות קמו מספר מערכות שמאפשרות לכם לנהל משימות בצורה יעילה ביותר. בין אם אתם מנהלים מספר עובדים גדול, עסק או אפילו חברה, המערכות הללו יכולות להועיל לכם בצורה רבה. ניהול יעיל חוסל לכם זמן יקר וכמובן מוודא שכל משימה שצריכה להתבצע, מבוצעת. כאן תקבלו סקירה על המערכות הטובות ביותר שבעזרתן ניתן לנהל משימות.

להצעת מחיר

צרו קשר

ניתן לשוחח ישירות

פרטי יצירת קשר

שעות פעילות

א' - ה' - 9:00 - 18:00

החלטת להתקדם...
צעד חכם

החלטת להתקדם... צעד חכם

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

שי כהן SFB שיווק דיגיטלי

שנדבר על פרסום העסק שלכם בגוגל?

הניסיון שלי מגיע מעשרות עסקים ומותגים במגוון נישות שאני מניב להם באופן עקבי לידים ומכירות!

השאירו פרטים ואראה לכם איך אני עושה זאת גם עבורכם!

"הכל מתחיל מאסטרטגיה שיווקית מנצחת ומציאת קהל היעד שלכם"

שי כהן SFB שיווק דיגיטלי
דוא"ל
חזור אליי
whatsapp
וואטסאפ
התקשרות טלפון
050-3441221
התקשרות טלפון
שנשוחח
whatsapp
וואטסאפ
mail
חזרו אליי
שי כהן SFB שיווק דיגיטלי

תנו לי לעזור לכם להזניק את העסק

הלקוחות שלי מספרים שכבר בשיחת הטלפון הראשונה שלנו הם הבינו שאני זה הדבר הנכון לעסק שלהם.

ייעוץ או שאלה? אני כאן :)

נעים מאוד אני שי,
אני כאן לענות לכם על כל שאלה שמתעוררת אצלכם. גם אם בא לכם רק להתייעץ אתם מוזמנים.

אפשר כמובן גם לחייג – 050-3441221

אני שמח שהחלטתם להתקדם עם העסק

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם