שי כהן SFB שיווק דיגיטלי

SFB שיווק דיגיטלי - שי כהן

נעים מאוד, שמי שי כהן,

בן 30, נשוי + קטנציק חמוד להפליא. התחלתי את דרכי בניהול עסקים קמעונאיים במגוון נישות, והמקצועיות שלי מבוססת על מתן שירות, תמיכה ושקיפות מול לקוחותיי, להשגת היעדים העסקיים שלהם ואף יותר.

 

אודות

לאחר מגוון תפקידים ניהוליים בחברות ענק ולמידה מעמיקה כיצד עובד DNA של מותג, לקחתי על עצמי כמשימה לשנות את האופן שבו עסקים קטנים עובדים ולתמוך בהם דרך עולם הדיגיטל על מנת שיממשו את מלוא הפוטנציאל שלהם ויגיעו להישגים מוכחים.

אני מנהל קמפיינים ממומנים רווחיים בגוגל ופייסבוק, מומחה בקידום אורגני וחולה מספרים ונתוני Web Analytics.

אני מלווה באופן אישי וצמוד את לקוחותיי לכל אורך הדרך ומספק שירותי שיווק ופרסום באינטרנט הנותנים מעטפת שלמה לעסק, כך שבמידה והעסק מעבר לשיווק הדיגיטלי צריך שדרוג אתר, ייעוץ, או כל שירות אחר הנוגע לתחום אני כאן בכדי לספק זאת.

ההתנהלות הינה מולי בלבד! לא תדברו עם איש מכירות או נציגה כזו או אחרת שאינם מעורבים בתהליך השיווק שהעסק שלך עובר. היחס שלי הוא אישי ואני זמין לכל שאלה. תודעת השירות שלי גבוהה ושקיפות בכל מה שקורה בתהליך הקידום של העסק שלך עם דוחות חודשיים המסכמים את הפעילות החודשית ואפילו דוחות LIVE שניתן להיכנס ולראות בכל זמן נתון מה קורה בהתקדמות העסק.

הניסיון שלי מגיע מהמון נישות שכבר הצלחתי וממשיך להביא עסקים ומותגים ליעדים העסקיים שלהם, אני עושה פרסום איכותי וברמה גבוהה שמביא תוצאות עם החזר השקעה גבוה.

המטרה שלי היא לעזור לכם, בעלי העסקים הקטנים והבינוניים – להפוך לגדולים ולתפוס את קדמת הבמה.
בעולם שבו רוב העסקים מתנהלים בפלטפורמות דיגיטליות – הגיע הזמן שיראו אתכם!

שי כהן SFB שיווק דיגיטלי

להצעת מחיר

צרו קשר

ניתן לשוחח ישירות

פרטי יצירת קשר

נייד

050-3441221

דוא"ל

info@sfb.co.il

שעות פעילות

א' - ה' - 9:00 - 18:00

Services

השירותים שלי

בניית אתרים

בניית אתרים

אתר זה הפנים של העסק שלכם. בין אם אתם צריכים אתר תדמית, אתר מסחר או פשוט לשדרג את הקיים אני כאן לתת שירות.

בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה

מרימים קמפיינים בפלטפורמות פרסום השונות? רצוי שיהיה לכם דף נחיתה ייעודי שאליו הגולשים ילכו שמדבר בשפת המודעה אליה נחשפו לראשונה.